Biuro rachunkowe w Szwecji

Polska firma w Szwecji - podatki

Rozliczenia podatku w Szwecji przysparzają sporo problemu zarówno osobom, które emigrują tam zarobkowo na pewien czas, jak również przedsiębiorcom, którzy zdecydowali się właśnie w Szwecji rozwijać swój biznes. Gdy nie jest nam znane szwedzkie prawo podatkowe ryzykujemy sporo próbując rozliczyć się samodzielnie z tamtejszymi urzędami. Dodatkowo często pojawić się mogą sprzeczne interpretacje ze strony urzędu skarbowego w Szwecji i Polsce. Efektem tego jest spore zamieszanie w rozliczeniach podatków i zagubienie się wielu przedsiębiorców w aspektach prawnych i księgowych całego procesu rozliczeń.

Rozumiemy jak ważne dla kondycji finansowej firmy jest poprawne rozliczenie podatków, a także jak niebezpieczna może być sytuacja, gdy zajmą się tym osoby bez doświadczenia i nie posiadające odpowiednich uprawnień do działania na terenie Szwecji. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów i przedstawiamy doskonale zorganizowaną i solidną ofertę na księgowość w Szwecji.

Księgowość - Szwecja

W naszej ofercie zapewniamy kompleksową obsługę księgową i rozliczenie podatków w Szwecji. Nasze usługi księgowe w Szwecji obejmują:

  • pełne księgi rachunkowe,
  • podatkową księgę przychodów i rozchodów,
  • ryczałt ewidencjonowany,
  • obsługę kadrowo – płacową,
  • rozliczenia VAT ( moms ),
  • doradztwo podatkowe,
  • rejestrujemy filie polskich przedsiębiorstw oraz spółki szwedzkie.
  • pomagamy przeprowadzić zwrot podatku ze Szwecji

Dlaczego nasi księgowi?

Współpracujący z nami księgowi to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem. Są to osoby zrzeszone w Szwedzkim Związku Księgowych, a więc oficjalnie posiadają wszelakie niezbędne uprawnienia do wykonywania swojej pracy na terenie Szwecji. Nasi księgowi mówią w języku polskim, dzięki czemu unikną Państwo jakichkolwiek problemów komunikacyjnych. Dzięki nam rozliczenie podatku ze Szwecji w Polsce również nie stanowi problemu.

Zwrot podatku - Szwecja

Wspieramy przedsiębiorców i osoby samozatrudnione w Szwecji we wszelakich formalnościach związanych ze zwrotem podatku za pracę w Szwecji. Nasze usługi księgowe składają się z rozliczenia podatków i wszystkimi sprawami urzędowymi, które się z tym wiążą.

Zapraszamy do kontaktu.